Zpěvák Wolfmother byl zatčen

Zpěvák Wolfmother byl zatčen

Zpěvák britské skupiny Wolfmother Andrew Stockdale byl nedávno zatčen a byla mu vyměřena pokuta 350 amerických dolarů. Tento trest si vysloužil poté, co v jednom australském baru opilý vyhodil kapelu právě hrající cover legendárních Beatles "Let It Be" z pódia. Následně začal zpívat tu samou píseň, ovšem "vylepšenou" peprnými výrazy.

Přestože byl několikrát požádán, aby opustil prostory baru, Stockdale i nadále obtěžoval návštěvníky svým opileckým zpěvem. Poté co si na protest sedl na podlahu s tím, že místo neopustí, byla zavolána policie, která ho zatkla a odvezla na nejbližší policejní stanici, kde strávil noc.

Na Stockdaleův pěvecký "výkon" se můžete podívat na následujícím videu.

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek