The Paranoid: Ve svém druhém videoklipu spáchali Únos!

|
The Paranoid: Ve svém druhém videoklipu spáchali Únos!

Vítězové česko-slovenské soutěže Starter, mladá slovenská kapela The Paranoid, představila dlouho očekávaný videoklip k novému singlu. Před samotnou premiérou slibovali, že budeme novým soundem všichni uneseni. Slovo dodrželi, a to dokazuje už samotný název skladby – Únos.

„Singel sme nahrávali v pražskom štúdiu Faust records pod dohľadom amerického mix ingineera Dereka Saxenmeyera a produkovali sme si ho sami. Následne sme k Únosu urobili i videoklip, lebo sme vás chceli uniesť niečím novým od nás.“ prozradil zpěvák a frontman kapely, Igor Belaj.

Live premiéru skladby kapela odehrála v rámci slovenského festivalu Podhájska fest 2011 v pátek 15.7.2011. V exkluzivní videopremiéře se už můžete nechat „unést“ i vy!

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek