Caffeine a Alice in Chains Tribute ve Vagonu - už zítra!

|
Caffeine a Alice in Chains Tribute ve Vagonu - už zítra!

Jestli ještě nevíte, co budete dělat zítra večer, zajděte do Vagonu! Čeká vás koncert dvou pražských kapel: rockové party Caffeine a coverového projektu Alice in Chains Tribute.

Caffeine vznikli počátkem roku 2007 jako reinkarnace pražské HC / metalové kapely Worm. Zakládající členové Caffeine se ovšem hned v roce 2008 rozcházejí do jiných pražských kapel a projektů a Caffeine čeká hybernace. Novodobá historie kapely se píše od poloviny roku 2010, kdy se dva ze zakládajících členů Caffeine rozhodnou dát kapelu doplněnou o novou mladou krev znovu dohromady.

Více informací o kapele Caffeine najdete na jejím profilu na stránkách NMNL.cz nebo na Bandzone.cz.

Stránku události na Facebooku najdete zde: http://www.facebook.com/event.php?eid=248595855154420

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek