Nová deska od The Fialky tu bude už za měsíc, teď je tu video Počernice boys!

|
Nová deska od The Fialky tu bude už za měsíc, teď je tu video Počernice boys!

Papagájův hlasatel oznámil, že nová očekávaná deska pražské punkové kapely The Fialky vyjde prvního září. K tomuto datu by měla být k dispozici jak CD, tak LP verze. Nové album kapela točila během května a července ve studiu 3Bees a představí se na něm, mimo jiné, v roli hostů Rosťa, klávesista z kapely Fast Food, nebo saxofonista Kůča z Green Smatroll. Deska bude obsahovat kromě třinácti nových skladeb ještě řádku bonusů a obsáhlý obal.

Nyní The Fialky přicházení s novým videem na svou známou skladbu Počernice boys, která vyšla na zatím poslední řadové desce Šance z roku 2008. Natáčelo se v červnu v Horních Počernicích a Klánovicích za podpory místních kamarádů i obyvatel, dle slov kapely se jedná o DIY video ve stylu Tima Armstronga.Info: www.thefialky.cz, www.phr.cz

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek