Suffocate With Your Vomitus mají nový název a chystají debutové album

|
Suffocate With Your Vomitus mají nový název a chystají debutové album

Kdo se nějakou tu dobu pohybuje na české "core" scéně, jistě zaregistoval deathcore kapelu Suffocate With Your Vomitus, která si zde již několik měsíců celkem výrazně říká o slovo.

Nedávno v kapele proběhla celkem zásadní změna, a to v názvu - nyní je hledejte pod jménem SUFFOCATE WITH YOUR FAME. Změna jména však neznamená změnu stylu, kterým se SWYF prezentují. Pozměněný název se prý více hodí k novým věcem, které v současné době kapela nahrává a které se již brzy dostanou mezi fanoušky. Album pod názvem "The New World Order" vyjde u labelu Metalgate Records a nahráváno je ve studiu Kocis poblíž Tábora. Na cd by se mělo objevit asi devět písní.

Kapelu Suffocate With Your Fame můžete sledovat zde:

http://www.facebook.com/pages/Suffocate-With-Your-Fame/143763485698658

http://bandzone.cz/suffocatewithyourfame

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek