Divokej Bill slaví 1.000. koncert kariéry

|
Divokej Bill slaví 1.000. koncert kariéry

Úvalská skupina Divokej Bill 9. září oslaví svůj 1.000. koncert kariéry. Speciální jubilejní koncert Divokej Bill odehraje, jak jinak než v rodných Úvalech u Prahy, kde kapela před čtrnácti lety vznikla.

U příležitosti 1.000. koncertu už nyní na webových stránkách a Facebooku Divokýho Billa probíhají dvě soutěže o lístky. V první pod jménem „Popřej Divokýmu Billovi k 1000. koncertu“ mohou fanoušci posílat krátký videopozdrav kapele. Nejoriginálnější videopozdrav vyhraje 2 vstupenky na koncerty Divokého Billa navěky (!). V druhé soutěži „Poklad“ každý týden, vždy před víkendem, jeden z členů Divokýho Billa schová někde na Zemi dva lístky na 1000. koncert a na stránkách pak vyvěsí souřadnice. Kdo lístky najde, jde zadarmo. V den koncertu budou takto v okolí Úval ukryty 4 lístky pro větší partu hledačů.

Divokej Bill na přípravě jubilejního 1.000. koncertu pracuje již několik měsíců. Dává si záležet na celkovém pojetí koncertu, videoprojekcích, choreografii, výzdobě pódia a areálu, zvuku, světlech a prostředí pro návštěvníky. Koncert se uskuteční na házenkářském hřišti TJ Sokol Úvaly. (Vstup z nám. Arnošta z Pardubic. 8 min. chůze od vlakového nádraží Úvaly, na trati Praha-Kolín-Pardubice). Areál bude otevřen od19:00 hod.

Ve 20:00 hod výroční večírek započne mladá perspektivní předkapela Koblížci ze Šumperku. Ve 21:00 hod Divokej Bill odstartuje dvouhodinový koncert. Zahraje největší hity z nedávno vyšlého Best of UNISONO, tak jak je vybrali fanoušci prostřednictvím hlasování na webu. Kapela slibuje také dvě dosud nevídané a neslýchané písně. Nebudou chybět ani hosté gratulanti. Účast přislíbilo mnoho známých i méně známých tváří, kamarádů hudebníků napříč českou hudební scénou. Konec koncertu je ohlášen zhruba na 23. hodinu. Poté začne afterparty DJ Divokýho Billa.

1.000. koncertem Divokej Bill završí letošní koncertní činnost v České republice a zavítá už jen ke slovenským sousedům. Na tuzemských pódiích se Divokej Bill objeví až v roce 2012.

Předprodej vstupenek na 1.000 koncert Divokýho Billa na Ticketsforpeople.cz, Ticketstream.cz, pro Úvaláky a blízké okolí trafika na náměstí Arnošta z Pardubic č.p. 18. (otevřeno 6-15 h) a v Orange clubu v Husově ulici č.p. 81 (otevřeno od 17-02 h). Cena předprodej, 250,- + poplatky , na místě 300,-. Vše jednoduše zjistitelné na www.divokejbill.cz.

Pro přespolní návštěvníky je k dispozici vyhrazené místo pro stanování či případně je možné využít nabídky ubytování v přilehlém hotelu Sokol.

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek