Na festivalu DoZvuk zahrají... NIL!

|
Na festivalu DoZvuk zahrají... NIL!

Všichni fanoušci české undergroundové muziky se můžou těšit na 16. 9. 2011, kdy se v pražském Rock Café koná festival DoZvuk. Zahrají jedny z nejvýraznějších rockových kapel: Underside, NIL, Five O´Clock Tea, Bundy Tad a Pop-porn. Sloganem festivalu je jednoznačné sdělení: Podpoř mladou českou hudební scénu! Podpořte ji i vy potvrzením účasti na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=207768145924881

Kapela NIL vznikla v roce 2002 v České Třebové. Za dobu své existence vydala tři alba: Demo(n)s - 4KRec (2005), The River Spring - Indies Scope/4KRec (2007) a Dirty - Indies Scope/4KRec (2010). Nezaměnitelným způsobem se vám kapela NIL vryje do paměti především díky projevu zpěvačky Hanky Kosnovské, stejně jako divákům na předních českých festivalech: Rock For People, Colours of Ostrava, Masters Of Rock, Trutnov Open Air a dalším, na kterých NIL vystupovali. Kapele nechybí ani zkušenost s velkými halovými koncerty a to konkrétně z turné s kapelou Čechomor, které odjeli v roce 2005.

Více informací najdete na:

- http://www.festivaldozvuk.cz/

- http://www.facebook.com/festivaldozvuk

Na článek o kapele Bundy Tad se těšte už za týden!

Hlavním mediálním partnerem DoZvuku je Rebel Radio Brod - www.radiobrod.cz

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek