Na festivalu DoZvuk zahrají... BUNDY TAD!

|
Na festivalu DoZvuk zahrají... BUNDY TAD!

Již za necelý měsíc, 16. 9. 2011, se v legendárním pražském klubu Rock Café koná čtvrtý ročník festivalu undergroundových kapel s názvem DoZvuk. Čeká vás jenom to nejlepší z nejlepších - o odpal večera se postará hardcore-crossoverová kapela Underside z Prahy, po nich vystoupí rockoví NIL z České Třebové, dále alternativně rockoví Five O´Clock Tea z Prahy, elektro-metalový headliner Pop-porn z Havlíčkova Brodu a na závěr večera řezníci Bundy Tad z Prahy. Těšit se můžete i na doprovodný program v podobě show tattoo salonu HELL.cz a žonglerskou exhibici. Potvrďte svoji účast na stránce události na Facebooku! http://www.facebook.com/event.php?eid=207768145924881

Nejen kapela NIL, o které jste si zde mohli přečíst před týdnem, a Five O´Clock Tea, o které si budete moci přečíst za týden, má v kapele krásnou ženu. I Bundy Tad se můžou pochlubit ozdobou v podobě kytaristky Lýdie, která hraje stejně dobře, jako vypadá. Bundy Tad se dali dohromady v roce 2006 a za poměrně krátkou dobu ušli dlouhou cestu. Ta vedla například přes semifinále Jack Daniel´s Music v roce 2008, kompilaci časopisu Report s názvem Fresh Energy 2 a spoustu festivalů, mezi jinými Rock for People. Jak za tu cestu kapela Bundy Tad vyrostla, se přijďte podívat už za 25 dní do Rock Café!

Více informací najdete na:

- http://www.festivaldozvuk.cz/

- http://www.facebook.com/festivaldozvuk

Na článek o kapele Five O´Clock Tea se těšte už za týden!

Hlavním mediálním partnerem DoZvuku je Rebel Radio Brod - www.radiobrod.cz

 


Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek