The Fialky: První ochutnávka z nové desky Kapitán77

|
The Fialky: První ochutnávka z nové desky Kapitán77

The Fialky uvolnili první ukázku z očekávané třetí řadové desky. Ta pražským 77punkáčům vyjde už za týden u Papagájova hlasatele. Úryvky z poloviny nových skladeb jsou jasným důkazem, že Fialky jsou ve stále skvělé formě a potvrzují, že novinka z názvem Kapitán77 bude stát za to! Nová deska bude obsahovat 13 nových skladeb plus 7 bonusů a vyjde jak na CD v digipack obalu, tak jako limitovaná
edice na vinylu.

Kapela na svém webu právě zahájila možnost si nahrávku před-objednat, čímž získáte možnost být první, kdo bude jak CD, nebo LP vlastnit. 1. září pak The Fialky vypustí na internet úvodní, tématický, singl, čímž zpustí oficiální prodej desky, plánovaný na začátek září.

Ukázka Kapitán77:


Info: www.thefialky.cz / www.phr.cz

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek