NAROZENINY SEEJAY RÁDIA V ÉTERU

NAROZENINY SEEJAY RÁDIA V ÉTERU

SeeJay Radio, s.r.o. je internetová hudební stanice, které se v éteru poprvé objevila 1. 10. 2009. Je profilovaná čistě nataneční muziku. Ve vysílání najdete spoustu aktuálních hitů v exkluzivních tanečních remixech. Slogan „DANCE MUSICONLY!“ přesně vystihuje programový záměr, kterým je v první řadě vytvoření plynulého toku taneční muziky pro posluchačebez žánrových úhybů. Vše je obohaceno akčními programovými prvky. Každý všední den mezi 15. a 17. hodinou můžeteslyšet takzvané „Primetimové“ pořady mezi než patří např. Navigátor, VIP Zóna, Freetime, Seznamka a Look Magazine Live.


Za oficiální počátek vysílání lze považovat den 16.9.2009.
Proto přesně o dva roky později, tzn. v pátek dne 16. 9. 2011 od 7.00h do 20.00 budou pro všechny posluchače,návštěvníky, fanoušky i veřejnost otevřeny dveře rádia na adrese Perucká 2481/5, Praha 2.
Na této velkolepé rádiové oslavě v éteru, které se tak může zúčastnit naprosto kdokoliv z řad veřejnosti, uvidíte všechnymoderátory a DJS SeeJay Rádia pohromadě, potkáte se s VIP osobnostmi, kteří byli hosté pořadu VIP Zóna, můžete sezúčastnit workshopů, shlédnout zákulisí rádia, studio i technickou sekci. A v neposlední řadě se bude soutěžit o lákavé ceny(jako jsou projížďky na Segwayích, Sky Diving, oblečení atd.), každý návštěvník dostane dárkové předměty SeeJay Rádia,k dispozici bude občerstvení a celý den se bude hrát pro posluchače hudba na přání.
Každý z Vás tak může přijít do rádia a zkusit si zamoderovat, pobavit se a prožít tak tento netradiční zážitek, o kterémněkteří z Vás zatím jen snili.


NAROZENINY SEEJAY RADIA - 16.9.2011 PROGRAM:

SCHÉMA VYSÍLÁNÍ (CELÝ DEN 7:00 – 20:00) HRAJEME NA PŘÁNÍ
7-10 –Ondra Látal + Honza Spider+Marek Brumlich - SOUTĚŽ, VIP HOST
10-13 - Lenka Vacvalová + Honza Průcha – SOUTĚŽ, VIP HOST
13-16 – Katka Němcová, Patrik Pašek SOUTĚŽ, VIP HOST
16-18- Jarda Šetlík, Tereza Brokešová – SOUTĚŽ, VIP HOST
18-20 Ondra Látal, Andy Road, Alena Knížová – SOUTĚŽ, VIP HOST

Více na: www.seejay.cz

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek