The River Card se valí do Litoměřic!

The River Card se valí do Litoměřic!

Pořádný nářez se prožene v pondělí večer Litoměřicemi. Ve vyhlášeném klubu  Baronka se totiž ukážou The River Card z Anglie. Že vám tohle jméno cosi říká? Ano, to je ta partička, kterou jste viděli na jednom z Fluffestů a to je taky ta partička, která to tam onehdy pořádně rozjela. Připravte se na pořádnou porci energického oldschool hardcoru s hrubostí tak hrubou, že možná obrousí i kamenné útroby Baronky!

Vydechnout vás nenechají ani Kills and Thrills. Tahle partička z Ameriky se určitě nebude chtít nechat zahambit. Možná tak budeme součástí bitvy o to, na kterém kontinentě se hraje ostřejší a lepší hardcore.

O zahřátí publika se postarají tachovští Something Like, kteří v Baronce v létě už hráli a podle jejich slov se jim tam moc líbilo. Navíc, po kratší koncertní pauze je už jistě svrbí prsty. Jejich pojetí hardcoru je sice metalovější, ale i tak se máte jistě na co těšit.

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek