Mike Portnoy u StoneSour

|
Mike Portnoy u StoneSour

Legendární bývalý bubeník Dream Theater a Avenged Sevenfold, Mike Portnoy, zastoupí Roye Mayorgu v jeho hardrockové kapele StoneSour. Jedná se pouze o jedno vystoupení, a to 24. září na festivalu "Rock In Rio" v Jižní Americe. Důvody, proč Roy hrát nebude, nám kapela okomentovala následovně: "Bubeník Roy Mayorga je v tuto chvíli doma a napjatě očekává narození své první dcery. Roy osobně zažádal svého kamaráda Mikea Portnoye, aby jej pro tento koncert, který bude pro publikum určitě jedním z životních zážitků, nahradil. Mike k této události dodává: 'Je mi ctí a potěšením, že můžu pomoct svým dobrým kamarádům ze Stone Sour a mému bratrovi Royovi ve chvíli, kdy to potřebují. Je to také nečekaná příležitost pro další setkání s brazilskými fanoušky, které považuji za vůbec nejlepší na světě' Frontman kapely, Corey Taylor se také přidává ke slovu:  'Čekali jsme dlouho na příležitost zavítat do Jížní Ameriky. Letošní "Rock In Rio" bude fantastické. Jelikož Roy čeká své první dítě, budeme to muset ustát bez něj, ale mít pro tento koncert Mika bude úžasné. Nemůžeme se dočkat, až se dostaneme na pódium a odpálíme to stylem, jakým to umí pouze Stone Sour - naplno a přímo do tváře!'"

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek