Czech Fullheated Tour v říjnu nabídne Inarcadia, Seeds Of Blood a At8onthepingpongtable

|
Czech Fullheated Tour v říjnu nabídne Inarcadia, Seeds Of Blood a At8onthepingpongtable

Po skvělých jarních koncertech a letní pauze Vám tentokrát přinášíme tour, v rámci kterého se představí to nejlepší, co v těchto hudebních směrech nabízí jak naši jižní sousedi, tak scéna naše v podání domácích pingpongáčů.

Headlinerem tour je INARCADIA z rakouského Linze. Tahle banda prezentující se progresivním hardcorem s prvky metalu si za čtyři roky působení užila mnohá společná vystoupení se špičkou světové scény, např. FOR THE FALLEN DREAMS, MISERY SIGNAL, EVERGREEN TERRACE, ARCHITECTS či AUGUST BURNS RED. Tohle léto se kluci představili taky na megafestivalu NOVA ROCK, kde doplnili takové kapely jako LINKIN PARK, IRON MAIDEN, SYSTEM OF A DOWN, 30 SECONDS TO MARS nebo BMTH! I v Čechách má tahle banda skvělou pověst a mnoho fanoušků, prvotřídní show předvedli i na naší akci v Černošicích na začátku roku a jistě ji předvedou i na konci října v tvým klubu! Představit přijedou album s názvem „Amongst Mere Mortails“.

INARCADIA [progressive hardcore/metal, Rakousko]
http://www.facebook.com/inarcadiamusic

Sekundovat jim budou krajané z východní části Rakouska, hrdlořezové prezentující se brutálním deathcorem, kterej tě v sychravém říjnovém večeru nepochybně zahřeje a následně posadí na prdel... uskupení s názvem SEEDS OF BLOOD! Kluci mají za sebou tříletou historii, během níž stihli sdílet stage se jmény jako IWRESTLEDABEARONCE, THE EYES OF A TRAITOR, ATTACK ATTACK! nebo WAR FROM A HARLOT'S MOUTH. Do konce roku se chystají vydat své první plnohodnotné album „An Unpromising Path“, které nám během tohoto prodlouženého víkendu s plnou parádou naservírujou. Pokud se album ponese ve stejném duchu jako první ochutnávka s názvem „First Shore“, máme se určitě na co těšit!

SEEDS OF BLOOD [deathcore, Rakousko]
http://www.facebook.com/seedsofblood

Doprovázet tyhle dvě bandy pak budou domácí AT8ONTHEPINGPONGTABLE, které snad, i když kromě Plzně zažijí ve všech městech premiéru, není v našich končinách třeba dlouze představovat. Kluci momentálně makají na dlouho očekávaném EP a užívají si kladných ohlasů, které se na ně po každém odehraném koncertu hrnou ze všech stran.

AT8ONTHEPINGPONGTABLE [deathcore, Horažďovice]
http://www.facebook.com/pages/At8onthepingpongtable/139073646165617

Video teaser na turné:

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek