NEŽFALEŠ - PÁR LACINEJCH TRIKŮ

|
NEŽFALEŠ - PÁR LACINEJCH TRIKŮ
11 písniček od sympatické 4 gangsterů z Prahy si konečně prostřílelo cestu ven. Čeká Vás rychlý, melodický punk´n´roll. Nežfaleš jsou na tomto CD v nejlepší formě. Opět tu máme inteligentní a humorné texty zpěváka Radka Šedivého. Řadu sborových a doprovodných vokálů. Výborný zvuk ze studia 3 Bees. Stylový obal, který obsahuje kompletní texty, fotky, děkovačky a zdravice. Nežfaleš poctivým koncertováním, kvalitní instrumentací, nadhledem, skromností a smyslem pro humor patří k tomu nejlepšímu, co může naše punkrocková scéna nabídnout. Na tomto, v pořadí již třetím oficiálním CD svojí pozici jen potvrdili! Že nekecám se můžete přesvědčit na vlastní uši. Nežfaleš to je muzika pro všechny Existence ztracený !! CD stojí 100,-Kč. + pošta. Objednávat ho můžete na mailu: či SMS na tel.: 777 / 905 594 Jakub. Nebo v E-Shopu či na stránkách vydavatelství Cecek Records na: www.cecek.com Níže posílám info o CD + náhled titulní stránky CD. NEŽFALEŠ - Pár lacinejch triků TRACKLIST: 1. Gang 2. Dokonalá past 3. Úspěch 4. Furt je lepší vstát 5. Rockstar 6. Tělo Bettie Page 7. Sudá a lichá 8. Cesta 9. Ženská pro kterou bych vraždil 10. Existence ztracený 11. Budoucnost Sestava kapely: Radek: lead vocal, sbory Degi: kytara, back vokal, sbory Moucha: basa, sbory Petr: bicí, sbory Natočeno a smícháno ve studiu 3 Bees v lednu až březnu 2010. Web a profil kapely: www.nezfales.net a www.bandzone.cz/nezfales Vydavatel: Cecek Records - červen 2010 - www.cecek.com

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - DANZIG POPRVÉ NA BA! SEPULTURA, GOBLIN NEBO AURA NOIR V SESTAVĚ

21. Březen 2018 10:31 |
Glenn Danzig letos oslaví 30 let od založení svého solo projektu po svém působení v ikonách horror punku MISFITS a v gothic hard rockové kapele SAMHAIN a tato oslava bude mít podobu několika speciálních show z nichž jedna bude debutový koncert DANZIG na Brutal Assaultu!
... Zobrazit celý článek

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek