Brutal Assault 19 - UPDATE KAPEL S TANKARD, ANATHEMA, HYPOCRISY

Nepolevujeme, pokračujeme dál a pevně věříme, že i toto oznamování potěší! Minule jsme začali s německými thrashery DESTRUCTION, tentokrát to vezmeme podobně. Máme pro vás, v nejlepší možné formě, připravené TANKARD s 6,66% alkoholu! Opilecké hymny zazní z jejich nejnovějšího počinu Hymns for the Drunk (2018), kterým budou sekundovat hity z jejich více jak třicetileté kariéry.

Od mosherů pro moshery – přímý, naštvaný a neurvalý hardcore s příměsí britského spratkovství – přesně to očekávejte od HIGHER POWER z Leedsu. O trochu emotivnější stránku anglické hudby se budeme dělit s těmi nejpovolanějšími, kapelou, která s každým novým albem stále, i po letech, překvapuje. Řeč je samozřejmě o legendárních ANATHEMA! S úspěšným albem The Optimist (2017) nás přijedou pohladit po duši a zároveň přesvědčit o své neutuchající slávě a zavzpomínat na své doom metalové období..

Kapel inspirovaných ANATHEMOU je samozřejmě spoustu, ale jen málokterá má tak znatelný podpis, jako OCEANS OF SLUMBER. Texaští temní progresivci s nezaměnitelným hlasem Cammie Gilbert budou potěchou nejen pro milovníky zasněných tónů a emotivních melodií. U temnějších tónů ještě zůstaneme a přesuneme se do Běloruska za death/doom metalovým sextetem WOE UNTO ME, kteří nám přijedou představit svůj rok starý počin ...The Voidnes Flasher (2017).

Od potemnělých a zasněných tónů se pojďme přesunout na trochu dravější vlnu. Další kapelou do soupisky jsou legendární new yorští death metalisté IMMOLATION! Jejich nejnovější počin Atonement (2017) je jasným důkazem stálé nadvlády death metalových velikánů. V zásadě stejně důležité jméno na rozšířené soupisce jsou švédští HYPOCRISY. Ti se konečně po několikaletém spánku probírají aby znovu zdecimovali světová pódia a BRUTAL ASSAULT nesmí chybět!

Posledním jménem pro toto oznamování budiž tajemný black metalový projekt z Finska – VARGRAV. Tajemnou mlhou zahalený projekt budiž potěchou pro všechny fanoušky takových jmen, jako LIMBONIC ART, ABIGOR, nebo ranných EMPEROR.

Další žurnál

MONSTROSITY se vrací po víc než 15 letech dobýt Prahu!

8. Duben 2019 15:36 |
MONSTROSITY vydali vloni v září po 11 letech desku a opět se jedná o mistrný floridský death metal! Legendární kapela kolem Lee Harrisona taky po víc jak patnácti letech vrátí dobýt Prahu!
... Zobrazit celý článek

Ozvěny krveprolití - RINGS OF SATURN / NEKROGOBLIKON

15. Březen 2019 10:26 |
RINGS OF SATURN / NEKROGOBLIKON
... Zobrazit celý článek

HEILUNG - Léčení hudbou

8. Březen 2019 15:01 |
HEILUNG
... Zobrazit celý článek

Atmosférický tech death Virvum a melodičtí Bloodshot Dawn poprvé v Praze

7. Březen 2019 10:06 |
VIRVUM, BLOODSHOT DAWN, GODLESS TRUTH pátek 15. března Praha, Modrá Vopice https://www.facebook.com/events/368026947075008/ -- Po únorovém koncertu Irreversible Mechanism do Prahy přivážíme další lahůdku pro vyznavače (nejen) technických žánrů.
... Zobrazit celý článek

The Claypool Lennon Delirium vydávají nové album

28. Únor 2019 12:07 |
Americká dvojice Les Claypool a Sean Lennon, působící jako projekt The Claypool Lennon Delirium, vydává nové album - South of Reality. Podívejte se na ukázku v podobě prvního singlu: Blood and Rockets: Movement I, Saga of Jack Parsons - Movement II, Too the Moon
... Zobrazit celý článek