Brutal Assault 2019 - Fulfillment

NECHCETE OD PŘÍJEZDU NA FESTIVAL PROMEŠKAT BYŤ JEDINOU VTEŘINU? VYHNĚTE SE FRONTÁM A PŘIJEĎTE NA FEST UŽ S NÁRAMKEM – I LETOS NABÍZÍME SLUŽBU FULFILLMENT!

Co „fulfillment“ je? Objednání festivalového náramku s čipem až do domu bez čekání ve frontách na jeho výměnu za Vaši vstupenku. Zároveň je možno se vyhnout frontám při dobíjení peněz na čip a dobít si jej už z pohodlí domova, nebo na něm nastavit automatizaci dobíjení. Vše bez spěchu a stresu!

U nových objednávek papírových designových vstupenek fulfillment do objednávek automaticky přibalujeme zcela zdarma. Za cenu pouhých 99 Kč na celou objednávku (nezáleží na počtu vstupenek) nabízíme doobjednání fulfillmentu všem, kteří si již dříve koupili vstupenku/y přes náš e-shop, nebo tak učiní u elektronických vstupenek v nejbližších dnech. Připomínáme, že nám k prodeji zbývá už posledních cca 9 % vstupenek!

Jak a kde fulfillment pořídit? Po přihlášení do svého zákaznického účtu na našem e-shopu naleznete možnost dokoupení fulfillmentu u každé zaplacené objednávky, která obsahuje vstupenku na letošní Brutal Assault.

Hromadné rozesílání fulfillmentu začne od začátku července a náramky budou odeslány doporučeně s možností sledování stavu doručení zásilky. Nemusíte se tedy obávat, že se náramky někam zatoulají nebo ztratí. Po objednání jsou náramky s čipy do týdne u Vás doma!

Již loni si několik tisíc návštěvníků vyzkoušelo, že fulfillment šetří Váš čas ve frontě na výměnu lístku za náramek a při nabití kreditu. S fulfillmentem jednoduše projdete festivalovými branami a můžete se rovnou začít bavit. Obzvláště pro Vás, kteří se chystáte už na úterní warm-up párty, je objednání fulfillmentu vřele doporučovanou variantou.

Konejte a bavte se bez čekání!

Další žurnál

Barbora Poláková bude létat ve Foru Karlín i v novém videoklipu

17. Červenec 2019 12:43 |
Anděly oceňovaná zpěvačka Barbora Poláková se v létě nenudí. Rozhodla se, že se naučí létat, a do toho natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ.
... Zobrazit celý článek

Rolo Tomassi se domnívají, že když čas zemře, láska ho pohřbí

17. Červenec 2019 12:20 |
ROLO TOMASSI, CRYPTODIRA, LOATHE
... Zobrazit celý článek

Skunk Anansie v Praze

9. Červenec 2019 09:44 |
Oslava 25 let 
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2019 je VYPRODÁN!!!

3. Červenec 2019 11:41 |
Mnohokrát děkujeme, jsme vyprodáni! Festival už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky. Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.
... Zobrazit celý článek