Brutal Assault 2019 - Hlavní část programu K.A.L. stage!

Do doslova explozivního lineupu letošního Brutal Assaultu přidáváme hlavní část obsahu už tradiční „the keep - ambient lodge“ aka K.A.L. stage, která doplňuje už tak bohatou nabídku festivalu o další rozměry a pojetí hlasité, temné, frenetické, kousavě znepokojující hudby.

Jako headlineři naší „klubové“ stage se letos představí Justin Broadrick (Godflesh ad.) pod sólovou značkou Final a legenda Východního pobřeží USA a zakladatel labelu Hospital Productions Dominick Fernow aka Prurient. Krom těchto dvou zvučných jmen dorazí i obskurní francouzský dark ambient Sorch’enn i se svou novou drone inkarnací DIAHOD. Kytarovější rozměr industriální hudby budou reprezentovat polští Jude a letošní rok se na K.A.L. opět vrátí jedna polovina Haiku Funeral, tentokrát v rituálně-ambientní rouhavosti Antelogos.

Z blízkého zahraniční se k nám ještě podívá v Německu usazená performerka Maria Jiku, která spojí charismatické lascivní vystoupení s tvrdou hlukovou elektronikou a polští power electronici Sznur. Domácí scénu pak bude zastupovat industriál power electronics úderka Teorema a rockoví psychonauti Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip. Tím ovšem příliv novinek z K.A.L. stage nekončí, jelikož ještě zveřejníme průběh oblíbených hardcore/tekk/breakcore after parties a možná ještě pár překvapení, takže sledujte podsvětí Brutal Assaultu!

Experimentální K.A.L. stage najdete opět naproti Horror kinu. Při vstupu se můžete posilnit u absinth baru, se kterým K.A.L. již funguje ve specifickém symbiotickém vztahu doplňování potřebných energií a blahodárných psychoaktivních frekvencí.

Zvídavým fanouškům zajisté neunikne, že dalších 10 interpretů do lineupu znamená více než avizovaných 130 kapel, kapacita festivalové soupisky je tak naplněna až přes okraj.

Do samotného závěru ještě připojujeme záznam z návštěvy dramaturgů KALu v Radiu Wave, kde Magda Kiselá a Přemek Ondra celý lineup, doplněný o další zajímavé informace, odtajnili.

Další žurnál

Barbora Poláková bude létat ve Foru Karlín i v novém videoklipu

17. Červenec 2019 12:43 |
Anděly oceňovaná zpěvačka Barbora Poláková se v létě nenudí. Rozhodla se, že se naučí létat, a do toho natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ.
... Zobrazit celý článek

Rolo Tomassi se domnívají, že když čas zemře, láska ho pohřbí

17. Červenec 2019 12:20 |
ROLO TOMASSI, CRYPTODIRA, LOATHE
... Zobrazit celý článek

Skunk Anansie v Praze

9. Červenec 2019 09:44 |
Oslava 25 let 
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2019 je VYPRODÁN!!!

3. Červenec 2019 11:41 |
Mnohokrát děkujeme, jsme vyprodáni! Festival už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky. Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.
... Zobrazit celý článek