Lenka Dusilová vyhrála cenu Crossroads 2018

Lenka Dusilová vyhrála se svým sólovým koncertem Ceny Crossroads 2018 a potvrdila tak svojí výjimečnost nejen na domácí scéně, ale i v silné mezinárodní konkurenci.

Co jsou "Crossroads 2018"? 
Mezinárodní hudební konference a showcase festival v rámci Colours of Ostrava, kam přijíždějí odborníci, hudební promotéři, manažeři, novináři a muzikanti z celého světa, aby si předávali zkušenosti a zároveň objevili pro mezinárodní scénu nové talentované muzikanty.

Co je "Cena Crossroads"? 
Cena za nejlepší vystoupení v rámci Showcase festivalu. Během festivalu probíhají půlhodinové koncerty, kterých se účastní jak mezinárodní odborná veřejnost, tak také diváci, kteří si zakoupí vstupenku na festival.

Hlasuje se v kategorii ODBORNÁ POROTA (složená z delegátů festivalu) a v kategorii CENA DIVÁKŮ.

Další žurnál

One Tail, One Head vydávají první a poslední desku

17. Srpen 2018 14:03 |
Norští One Tail, One Head vydají svou první a zároveň poslední LP desku, která ponese název Worlds Open, Worlds Collide! a vyjde 5. října u Terratur Possessions. Poslechněte si první ukázku - Rise In Red. Tracklist:
... Zobrazit celý článek

Behemoth v lednu 2019 v Praze, vstupenky jsou v předprodeji!

15. Srpen 2018 11:41 |
Behemoth rozdrtí Prahu společně s At The Gates a Wolves In The Throne Room BEHEMOTH, AT THE GATES, WOLVES IN THE THRONE ROOM 12. 1. 2019 - Forum Karlín, Praha www.obscure.cz
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - BANDS UPDATE! K.A.L. STAGE NEBUDE CHYBĚT ANI NA BA2018

22. Červenec 2018 21:22 |
Do našlapané soupisky letošního Brutal Assaultu přidáváme už tradiční The Keep - Ambient Lodgenabízející další rozměr hudební tvorby a skýtající vítané útočiště všem citlivějším duším, které se chtějí na chvíli někde zašít před rozjásanými davy.
... Zobrazit celý článek