Dead Cross

Dead Cross - remix

Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.

Dead Cross vydávají nové EP

Kalifornští Dead Cross vydávají nové, eponymní EP. Podívejte se na videoklip k singlu My Perfect Prisoner.

Dead Cross mají nový videoklip

Kalifornští Dead Cross s Mikem Pattonem v čele mají nový videoklip, ke skladbě Church of Motherfuckers z eponymního debutového alba.

Mike Patton se zranil při autonehodě

Včerejší koncert nové kalifornské kapely Dead Cross v Los Angeles v El Ray Theater musel být zrušen z důvodu zranění zpěváka Mika Pattona během autonehody, do které se dostal cestou na vystoupení. Dle kapely byl Patton zraněn a nemohl vystoupit, nicméně není v ohrožení života.

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead CrossSeizure and Desist. V kapele se sešli Dave Lombardo (Suicidal Tendencies, Fantômas, ex-Slayer...), Mike Crain (Retox), Justin Pearson (The Locust, Retox, Head Wound City) a Mike Patton (Faith No More, Tomahawk, Fantômas, ex-Mr. Bungle atd.)

Dead Cross + Mike Patton

Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.

 

 

Dead Cross vydají první album

Skupina Dead Cross, jejímiž členy jsou Dave Lombardo, Mike Patton, Justin Pearson a Michael Crain, natočila svou první desku, která brzy vyjde na Pattonově labelu Ipecac Recordings.

Mike Patton frontmanem Dead Cross

Zpěvák Mike Patton (Faith No MoreFantômas, Tomahawk a spousta dalších projektů) se stal novým frontmanem hardcore punkové kapely Dead Cross, kterou založil bubeník Dave Lombardo (Suicidal TendenciesFantômas, ex-Slayer, PHILM a další) společně s členy kapel The Locust + Retox - baskytaristou Justinem Pearsonem, kytaristou Mikem Crainem a zpěvákem Gabem Serbianem, kterého Patton nahradil.