Roxy

2018 11 01 Praha - Roxy - Metric

Kanadská stálice indie-rocku poprvé za svou dvacetiletou kariéru zavítala do Česka. Zazněl průřez celou tvorbou včetně materiálu z první desky (jako přídavky) a kapela si podmanila téměř vyprodané Roxy.

Killing Joke, Turbowolf

Datum: 
Neděle 21. Říjen 2018

Night Lovell

Kanadský rapper, který si říká Night Lovell, přijede do Prahy se svými ponurými texty a vypilovanými beaty. Teprve dvacetiletý Shermar Paul z Ottawy začal hudbu tvořit už v roce 2014 a do povědomí se dostal díky Soundcloudu. Jeho hudba je spojením experimentálního hip hopu a trapu. Jak to umí rozbalit na stagi uvidíš 20. března v Roxy. Vstupenky za 550 Kč jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketmaster. Koncert se koná v rámci série [loveit] sound, kterou ti přinášíme ve spolupráci s Jägermeisterem.

Datum: 
Středa 20. Březen 2019

Frank Turner & The Sleeping Souls, PUP, Xylaroo

Frank Turner se vrací do Prahy i se svojí kapelou The Sleeping Souls. S chystanou deskou zavítá 18. listopadu do klubu Roxy. Vstupenky za 520 Kč budou v prodeji od pátku 2. února v 10:00 na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Datum: 
Neděle 18. Listopad 2018

Pouya

Pouyova neurvalá tvorba je punk v tom nejlepším slova smyslu. Přesně takhle by měl pravý hip-hop znít – jako mladé hnutí, které nečeká na to, až si ho někdo koupí,“ napsal o jednom z prvních soundcloudových rapperů server Noisey.

Datum: 
Neděle 7. Říjen 2018

Metric

Kanadská indie rocková skupina Metric vedená hlasem zpěvačky Emily Haines přijede poprvé do České republiky. Do pražské Roxy zavítá představit chystané sedmé album, které vyjde v září. Láká na něj i prvním singlem Dark Saturday, o kterém Haines říká: „Chtěli jsme, aby naším prvním singlem byla právě kytarová Dark Saturday, abychom všem dali vědět, že jsme zpátky ve hře.“

Datum: 
Čtvrtek 1. Listopad 2018

KATAKLYSM, GRAVEWORM

Datum: 
Úterý 17. Říjen 2017