Koncert britské elektro-danceové kapely CHEW LiPS doplní FLY FLY FLY a The Fakes

Koncert britské elektro-danceové kapely CHEW LiPS doplní FLY FLY FLY a The Fakes

The Faint, The Bravery, Hellogoodbye, Jamie T., Kate Nash, Fugazi, NIN, One day As a Lion, Spoon, Weezer, Wolfmother, The Wombats, The Cure, Beck, Against Me, Quicksand, Landmine Spring, Sunshine, The Mood, Anyway, Clou, The Killers, The Bronx, Jimmy Eat World…

Místo biografie soupis kapel, kterými se nechávají ovlivnit členové strakonické kapely FLY FLY FLY, která se kromě kytar vyžívá také v elektronických prvcích.

FLY FLY FLY vystoupí jako hosté na koncertě britské elektro-danceové kapely CHEW LiPS, která vystoupí v sobotu 19.března ve strahovském klubu 007.

Po koncertě se uskuteční afterparty s The Fakes, kteří se na klubové scéně se pohybují od pozdimu 2005 a za tu dobu si díky svým častým vystoupením po koncertech skupin Moimir Papalescu & The Nihilists, Bruno Ferrari, Sunshine, Ecstasy Of St. Theresa či The Prostitutes mezi fanoušky progresivní taneční hudby vybudovali významné postavení. Vystoupili také společně s I AM X, Robots In Disguise, Digitalism, Mignon nebo Warren Suicide.

Chew Lips, FLY FLY FLY a The Fakes zahrají strahovské Sedmiččce 19.března od 19:30.


Vstupenky v síti Ticketpro za 180,- Kč + poplatky, na místě za 230,- Kč.

Více info na:

www.chew-lips.com

www.facebook.com/CHEWLiPS

www.myspace.com/fakesclash

www.bandzone.cz/flyflyfly

www.myspace.com/chewlips

www.klub007strahov.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

 Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek