Zebrahead natáčejí novou desku a soucítí s Japonskem

|
Zebrahead natáčejí novou desku a soucítí s Japonskem

Američtí Zebrahead, kteří ji třikrát navštívíli i Českou republiku, se nyní nacházejí ve studiu, kde pracují na nové desce. Podle slov kapely je hotová asi polovina, doufejme že nové album Zebrahead, které by mělo navazovat na Phoenix z roku 2008 vyjde ještě letos.

Kapela zároveň vyjádřila svojí lítost k tragédii v Japonsku, které je pro Zebrahead jejich druhým domovem (kapela je zde neuvěřitelně populární) a vydala limitovanou edici triček Zebrahead Loves Japan!. Výtěžek z těchto triček kapela věnuje Červenému kříži. Trička si můžete prohlédnout či koupit ZDE.

Jak to vypadá u Zebrahead ve studiu se můžete podívat i vy, každý týden se na internetu objeví video z nahravání jednoho nástroje, zatím to byly bicí a kytara frontmana Mattyho.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DANZIG POPRVÉ NA BA! SEPULTURA, GOBLIN NEBO AURA NOIR V SESTAVĚ

21. Březen 2018 10:31 |
Glenn Danzig letos oslaví 30 let od založení svého solo projektu po svém působení v ikonách horror punku MISFITS a v gothic hard rockové kapele SAMHAIN a tato oslava bude mít podobu několika speciálních show z nichž jedna bude debutový koncert DANZIG na Brutal Assaultu!
... Zobrazit celý článek

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek