Novinky u Red Hot Chili Peppers

|
Novinky u Red Hot Chili Peppers

U Redhotů se schyluje k dlouho očekávané události. Od posledního alba, vydaného před 5ti lety se kapela jenom plácala, zažila vedlejší projekty jednotlivých členů, odchod kytaristy Johna Frusciante, příchod Joshe Klinghoffera, ... Teď už nám ale chybí jen pár měsíců do vydání nového alba!

Je potvrzené ze všech možných stran, že už jsou kompletně nahrané 3 pecky a u ostatních je nahraný základ, a tak zatímco někteří členové pilně pracují, Flea si odběhl zaběhnout maraton. Fleau přišel podpořit nejenom admin největší fanpage www.stadium-arcadium.com, ale i bubeník Chad Smith, který zároveň pracuje na albu s Chickenfoot.

Flea si taky v pátek odskočil do Madison Square Garden na basket, kde ho odchytila jedna reportérka. Prozradil, že album vyjde v létě a také, co v současné době poslouchá ve svém iPodu. “Většinou poslouchám věci z našeho ještě nevydaného alba, pozorně je poslouchám. A hlavně se soustředím na vydání alba.

 

Dále jsou potvrzené koncerty 24. září v Rio de Janero, dále blíže neurčené v Austrálii, Peru, Colombii, Venezuele, Chile a Hong Kongu. RHCP měli ještě vystoupit v srpnu na Sonic festivalu v Tokyu a v Osace. Bůh ví, jak to dopadne...

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek