Plastique Never Sleeps!

|
Plastique Never Sleeps!

8.4. se v klubu Radost FX v Praze odehraje vystoupení sólového electro-popového projektu zpěvačky Jitky Charvátové JI & Mother Ducks. Koncert bude výjimečný hned ve dvou ohledech, bude to jediné klubové vystoupení projektu v Praze letošního jara a kapela se v Praze vůbec poprvé představí s novou posilou, bubeníkem Thomem Herianem aka Drama Jacqua (Montage, S.O.I.L., Sato-San To ad.), díky němuž se můžete těšit nejen na nové aranže, ale i na krátké, experimentální výlety mimo electro vody. Elektrika, kabely, krabičky, beaty a hlavně vokál, který vás odnese do vesmíru, to je JI.

Koncert proběhne v rámci party Plastique, residentního večera DJe Vectifa. Kromě Jitky Charvátové vystoupí také partička To-Fu Fighters & Soya Bitches, ve které se prezentuje hned několik členů populární elektrokupy Sci-Fi-Psi. . TOFU FIGHTERS kombinují prvky laciného djingu s dokonale propracovaným live jamem. Výsledkem je tedy potom to, že ze známého hitu se stává hit ještě větší a hitovější. Něco na způsob „Pimp My Hit“ :-)

Jitka Charvátová není na české hudební scéně žádným nováčkem. Českobudějovická rodačka začala svou hudební kariéru před více než 15 lety po boku Mejly Hlavsy a bratrů Vozáryových v projektu Fiction. Do širšího povědomí posluchačů se však dostala především jako zpěvačka taneční skupiny Skyline. V loňském roce se také stala novou tváří obnovené synth-popové legendy Oceán. V lednu 2010 vydala svoje autorské sólové album Feed My Lion, které představí právě na koncertě v Radosti FX.

 

start 22:00

plastique girlzz do 23:00 zdarma

volný vstup na pozvánky do 24:00

resident DJ VECTIF

visual guru VJ MARTIN

guests :

TO-FU FIGHTERS & SOYA BITCHES

JI & MOTHER DUCKS (JITKA CHARVÁTOVÁ) – live !!!

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DANZIG POPRVÉ NA BA! SEPULTURA, GOBLIN NEBO AURA NOIR V SESTAVĚ

21. Březen 2018 10:31 |
Glenn Danzig letos oslaví 30 let od založení svého solo projektu po svém působení v ikonách horror punku MISFITS a v gothic hard rockové kapele SAMHAIN a tato oslava bude mít podobu několika speciálních show z nichž jedna bude debutový koncert DANZIG na Brutal Assaultu!
... Zobrazit celý článek

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek