Na exkluzivní turné Harryho Waterse zbývá posledních pár lístků

Na exkluzivní turné Harryho Waterse zbývá posledních pár lístků

Pouhých několik dnů zbývá do začátku turné Harry Waters & Friends. Během něj odehraje slavný jazzový pianista Harry Waters v Praze dva speciální koncerty v doprovodu výborných českých jazzmanů. Obě vystoupení nabízí již jen posledních pár lístků. Talentovaný instrumentalista tak po vzoru svého otce Rogera Waterse rovněž vyprodává své vlastní tour.

Jen pár dní nás dělí od prvního koncertu pianisty Harryho Waterse, kdy se 14. dubna v kavárně Potrvá představí po boku výborných českých hudebníků. Poprvé v Praze budou tak mít příchozí možnost slyšet autorskou tvorbu, která uchvátila minulý rok publikum během vyprodaného finálového večera prestižního festivalu Jazzinec v Trutnově. O tři dny později, 17. dubna, vyvrcholí projekt zvaný Harry Waters & Friends v pražském klubu Jazz Dock za účasti speciálních hudebních hostů, kterými budou např. baskytarista Filip Benešovský a zpěvačka Lada Soukupová.

Při příležitosti koncertů The Wall Live v Praze, kde Harry Waters vystupuje se svým otcem Rogerem Watersem, vznikl nápad uspořádat jazzové tour s názvem Harry Waters & Friends, kdy Harryho doprovodí na pódiu přední čeští hudebníci. S muzikanty jako jsou saxofonista Jakub Doležal, kontrabasista Jan Greifoner či bubeník Filip Jeníček, tak konečně Harry vystoupí v Praze poprvé v pozici sobě nejbližší, tedy v pozici jazzmana,“ doplňuje promotérka Daniela Slezáková.

Během dvou unikátních vystoupení návštěvníci uslyší vlastní tvorbu Harryho Waterse i průřez nezapomenutelnými světově proslulými jazzovými skladbami. Nenechte si ujít tento jedinečný jazzový svátek.


Poslední lístky je možné zakoupit v předprodeji na:
www.potrva.cz
www.jazzdock.cz
www.ticketstream.cz

14.4.2011 – 20:00 Potrvá, Praha – Harry Waters & Friends
17.4.2011 – 22:00 Jazz Dock, Praha – Harry Waters & Friends + special guests

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek