Jarní koncert Five O´clock Tea a Medvěd 009

|
Jarní koncert Five O´clock Tea a Medvěd 009

O velikonoční sobotě vystoupí v pražském Rock café na společném koncertě Five O´clock Tea a Medvěd 009. Prvně jmenovaná kapela slibuje několik ochutnávek z připravovaného alba, naopak Medvědi budou prezentovat zejména svoje poslední a vcelku čerstvé album Pozdravuj. Celý večer odpálí úderem dvacáté hodiny mladá pražská formace Make No Sense.

 

FIVE O'CLOCK TEA
Pražská energická partička, jejíž muzika je o strojově přesných rytmech, chytlavých a ostrých kytarových riffech, houpavé base a hlavně o nespoutané energii, která díky dvojici frontmanů, lépe řečeno frontmana Fikyho a frontmanky Gygy, nenechá nikoho v klidu. Hudebně jsou 5OT mix všech možných stylů a vlivů, které se protínají v moderním zvuku světového rocku. Po loňském úspěšném turné s kapelou Divokej Bill 5OT dokončují práce na nové desce, která vyjde v průběhu letošního roku.

MEDVĚD 009
Koncem listopadu 2010 vydala parta Medvěd 009 dlouho očekávané album Pozdravuj. CD bylo natočeno ve studio Sono Records a hudební produkce se ujal Milan Cimfe. Výsledkem je zvukově i stylově pestré album, na kterém můžete najít vedle klasických medvědích vypalovaček i dosud neznámé jiné hudební polohy Medvědů. Kapela bude CD propagovat na jarním turné a samozřejmě i na dubnové zastávce v Rock Café.

MAKE NO SENSE
Mladá pražská kapela Make no sense vznikla v roce 2008, od té doby si díky svižné melodické smršťi kytarového pop-rocku postupně získává další a další příznivce. Jejich koncertní nasazení je bezprostřední a energické. V průběhu roku 2009 se MNS úspěšně účastnili několika hudebních soutěží. V roce 2010 pak skupina vyhrála první místo ceny diváků v největší celorepublikové soutěži RGM live space 2. V dubnu tohoto „rocku“ jim vyjde nový singl Časoproudy, který je zpívaný v češtině a na příští rok plánují také plnohodnotné album. Let´s MAKE NO SENSE!

 

Jarní koncert Five O´clock Tea a Medvěd 009:

Five O´clock Tea, Medvěd 009, Make No Sense

23. dubna 2010 od 20h, Praha, Rock Café

vstup:
120Kč na místě
100Kč v předprodeji
(Předprodej probíhá v šatně klubu Rock Café, otevírací doba pro prodej vstupenek je následující: PONDĚLÍ: 15.00-19.00, STŘEDA: 15.00-19.00, PÁTEK:15.00-19.00)

www.5ot.cz, www.bandzone.cz/fiveoclocktea
www.medved009.cz, www.bandzone.cz/medved009
www.makenosense.cz, www.bandzone.cz/makenosense
www.rockcafe.cz

info: +420 723105008,

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek