Friday Night Rocks vol.026

Friday Night Rocks vol.026

Momentálně poslouchám dvě desky - Bel Air od Guano Apes a Unforgiving od Within Temptation. Obě jsou výborné a v obou figurují fantastické zpěvačky. Spojuje je také to, že většinu materiálu si píší samy a jsou hlavní hnací silou svých kapel. A v neposlední řadě, obě samozřejmě taky dobře vypadají. Téma dnešního Friday Night Rocks je tedy jasné - něžné pohlaví za mikrofonem.

Již zmíněná Sandra Nasic z Guano Apes vydala v roce 2007 svoje zatím jediné sólové album. Vyplňovala tak pauzu způsobenou rozpadem její mateřské kapely. Ironicky, odchod jí jenom prospěl a Signal byl lepší, než dřívější tvorba GA.

 

Nemůžu vynechat ani Within Temptation. Sice to Sharon Del Adel trochu kazí Keith Caputo, ale i tak jde o povedený song.

 

Křesťanský rock sice nepatří mezi moje nejvyhledávanější žánry, ale zpěvačka Lacey má prostě drive jako málokdo.

 

Čekání na novou desku Paramore si můžete zkrátit tímto videoklipem.

 

Exilia není v našich končinách příliš známá a ani se tomu příliš nedivím. Jedna jediná povedená deska prostě nestačí. Ale tenhle song je nářez, o tom žádná.

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek