HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI HARD ROCK - VY ROZHODUJETE O TOM, KDO SE PŘIPOJÍ K ÚČASTNÍKŮM V RÁMCI FESTIVALU HARD ROCK CALLING 2011

|
HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI HARD ROCK - VY ROZHODUJETE O TOM, KDO SE PŘIPOJÍ K ÚČASTNÍKŮM V RÁMCI FESTIVALU HARD ROCK CALLING 2011

Vyřadili konkurenty ve svých zemích, přivedli hudební odborníky k úžasu a dokonce měli na své straně rockové veterány jako Little Steven Van Zandta a Peta Wentze – a teď je nejlepších 40 účastníků letošního ročníku celosvětové soutěže Hard Rock Battle of the Bands připraveno čelit svým nejpřísnějším kritikům – VÁM! Počínaje úterkem 12. dubna 2011 dává společnost Hard Rock fanouškům po celém světě možnost spoluúčasti na tvorbě dějin rockové hudby tím, že spouští internetové hlasování v rámci soutěže Hard Rock Battle of the Bands pro rok 2011.

Vítěz českého finále Battle of the Bands , skupina Neosound, se umístila mezi nejlepšími 40 skupinami v celosvětovém měřítku. Abyste podpořili a dali šanci české skupině zahrát si na festivalu Hard Rock Calling v Londýně před 70 000 lidmi, máte možnost hlasovat online na: hardrockbattleofbands.com .

Aby hlasování bylo platné, je třeba mít platnou emailovou adresu a také IP adresu. Stanovený limit je 1 hlas z jedné emailové adresy, IP adresy a regionu.

Každý z vítězů získá možnost dostat se na prkna znamenající svět a živě vystoupit na festivalu Hard Rock Calling 2011 v londýnském Hyde Parku – jedné z celosvětově nejočekávanějších festivalových akcí. Očekává se účast tisíců fanoušků a předních hudebních formací, jako např. Bon Jovi, Roda Stewarta a Stevie Nickse, čímž se festival Hard Rock Calling 2011 stává životní šancí pro nastupující hudebníky, kteří tak mohou představit širšímu publiku svůj talent, to vše před nejlegendárnějšími rockovými hvězdami dnešní doby.

Hlavní událost – zdar Hyde Parku, je paráda tu být . . .

Pódium je připraveno, ale VY rozhodujete, kdo na něm vystoupí! Fanoušci z celého světa se mohou přihlásit na internetových stránkách HardRock.com, zhlédnout obrazový záznam vystoupení nejlepších 40 finalistů soutěže Hard Rock Battle of the Band a dát hlas svým oblíbencům. Na základě hlasování fanoušků poletí čtyři finalisté do Londýna, dostane se jim zacházení jako rockovým hvězdám i času na výsluní na festivalu Hard Rock Calling 2011 v londýnském Hyde Parku, ovšem pouze jedna skupina bude mít možnost si zahrát na hlavním pódiu před vystoupením jednoho z nejznámějších účastníků festivalu! Skupina s nejvyšším počtem hlasů se dostane na hlavní pódium festivalu Hard Rock, zbývající tři účastníci vystoupí na druhém festivalovém pódiu. (Úplné znění pravidel hlasování naleznete na stránkách hardrock.com.)

„Jde o životní šanci – soutěž Hard Rock Battle of the Bands nabízí nastupujícím hudebním skupinám doslova mezinárodní prostor k představení jejich umění,“ řekl Little Steven Van Zandt, jeden z porotců festivalu Hard Rock Battle of the Bands. „Já měl příležitost vystoupit na festivalu Hard Rock Calling v roce 2009 a tu energii bych vám přál zažít! I jako rockového veterána mě to smetlo!“

„Skutečně mě ohromila talentová úroveň skupin zúčastněných v té ‚hardrockové bitvě‘,“ řekl Pete Wentz, další z členů poroty soutěže Hard Rock Battle of the Bands. „Vím, jak těžké je se prosadit v hudebním průmyslu, a společnost Hard Rock určitě dává těmto hudebníkům úžasnou příležitost!“

Kvalifikační kola aneb cesta na festival Hard Rock Calling

Na oslavu svých 40. narozenin spustila značka Hard Rock svou historicky největší soutěž Battle of the Bands (v překladu „Bitva hudebních skupin“), jejímž cílem je vyhledávat budoucí hudební hvězdy po celém světě! Formace, které se dostaly do internetového hlasování fanoušků, se probojovaly mezi nejlepších 40 finalistů soutěže společnosti Hard Rock, a překonaly tak své soupeře v řadě celostátních soutěžních kol pořádaných v restauracích Hard Rock Cafe v 68 městech ve 24 zemích. Tím se staly vyslanci nominovanými daným městem. Každé z takto vybraných uskupení pak prošlo hodnocením před porotou složenou z uznávaných hudebních odborníků, mezi něž patřil Little Steven Van Zandt z legendární skupiny E Street Band, Pete Wentz z populární rockové formace Fall Out Boy, viceprezident Live Nation pro propagaci Toby Leighton‐Pope, generální ředitel pro marketing společnosti Hard Rock International John Galloway a ředitel marketingu rádia Absolute Clare Baker. Tato porota pak vytvořila užší seznam na 40 hudebních skupin, které mají největší potenciál se stát hvězdami.

40 finalistů soutěže Hard Rock Battle of the Bands:

(Abecední seznam podle názvu města)

Ando Navajas Hard Rock Cafe Acapulco (Mexiko)

Graham’s Number Hard Rock Cafe Atlanta (USA)

Navicula Hard Rock Cafe Bali (Indonésie)

Swarathma Hard Rock Cafe Bengaluru (Indie)

Rosco Bandana Hard Rock Cafe Biloxi (USA)

Jackson Wetherbee Band Hard Rock Cafe Boston (USA)

The Greets Hard Rock Cafe Buenos Aires (Argentina)

Lotorock Hard Rock Cafe Cancún (Mexiko)

The Evil Elite Hard Rock Cafe Cleveland (USA)

Stefany June Hard Rock Cafe Kolín n. Rýnem (Německo)

Aloft in the Sundry Hard Rock Cafe Denver (USA)

The Wall Clocks Hard Rock Cafe Detroit (USA)

The Detours Hard Rock Cafe Edinburgh (Scotsko)

Elaine Faye Hard Rock Cafe Hollywood (USA)

The Deadbeats Hard Rock Cafe Honolulu (USA)

The Max Allen Band Hard Rock Cafe Indianapolis (USA)

Gugun Blues Shelter Hard Rock Cafe Jakarta (Indonésie)

The Azenders Hard Rock Cafe Kuala Lumpur (Malajsie)

Red Abbey Hard Rock Cafe Las Vegas (USA)

Quarteto de Bolso Hard Rock Cafe Lisabon (Portugalsko)

The Rubicon Hard Rock Cafe Londýn (Anglie)

Uh Huh Baby Yeah Hard Rock Cafe Louisville (USA)

Dinero Hard Rock Cafe Madrid (Spain)

Pancake 80 Hard Rock Cafe Makati (Filipíny)

Sounds Of Addiction Hard Rock Cafe Maui (USA)

Esmeralda Bacci Hard Rock Cafe Mexico City (Mexiko)

Bombay Bassment Hard Rock Cafe Mumbai (Indie)

Old Age Revolution Hard Rock Cafe Mnichov (Německo)

Aunt Polly's Glass Eye Hard Rock Cafe Myrtle Beach (USA)

Knapsackheroes Hard Rock Cafe Nashville (USA)

Pandemic Hard Rock Cafe New Orleans (USA)

The Hollow Hard Rock Cafe New York (USA)

Soulswitch Hard Rock Cafe Orlando (USA)

Lafayette Hard Rock Cafe Paříž (Francie)

Modread Hard Rock Cafe Penang (Malajsie)

Atomic Square Hard Rock Cafe Philadelphia (USA)

IAMWE Hard Rock Cafe Phoenix (USA)

Neosound Hard Rock Cafe Praha (Česká republika)

B.A.R.B. Hard Rock Cafe Singapore (Singapur)

Mary Rose Obsession Hard Rock Cafe Toronto (Kanada)

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek