S NMNL.cz jdete na Queens of the Stone Age ZDARMA!

|
S NMNL.cz jdete na Queens of the Stone Age ZDARMA!

Milí čtenáři NMNL.cz! Ve spolupráci s D Smack U Promotion jsme pro vás připravili malé překvapení, které potěší především fanoušky kapely Queens of the Stone Age. Tím překvápkem jsou dvě volné vstupenky na jejich pražský koncert, který se koná 29. 5. 2011 v KC Vltavská. A protože si vás velice vážíme, dostane tyto dvě vstupenky právě jeden z vás, čtenářů.

Soutěž proběhne během příštího týdne zde, na NMNL.cz v sekci Žurnál. Jak bude přesně soutěž vypadat, vám teď nemohu prozradit, protože to musim nejdřív vymyslet:-) Ale nejspíš se bude jednat o to, kdo první zareaguje - pošle mail se správnou odpovědí na jednoduchou otázku. Článek, ve kterém se dozvíte mailovou adresu a otázku, se zde může objevit kdykoliv v průběhu příštího týdne - od pondělí 2. 5. 00:01 do neděle 8. 5. 23:59. Sledujte naše stránky, aby vám nic neuteklo!

Lístky na pražský koncert Queens of the Stone Age stojí v předprodeji 710,- a na místě 890,-

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tisková zpráva D Smack U Promotion a KC Vltavská

 

 

Queens Of The Stone Age se zavřeli do studia, v květnu ale přijedou do Prahy

 

Americká rocková kapela Queens Of The Stone Age, která vznikla z trosek legendární kapely Kyuss a jejímž jediným stálým členem je Josh Homme, slibovala od loňského roku svým fanouškům nové album plné bombastických písní. V lednu se společně s dalšími muzikanty zavřeli do studia a jak potvrdl klávesák Dean Fertita, začali zpracovávat tu hromadu nápadů, která se v nich od čtyři roky starého alba Era Vulgaris nastřádala. Jak Josh Homme uvedl pro stránky music-news.com, on má zcela jasno o tom, jak by mělo chystané album znít, zatím ale neví přesně, co udělat, aby požadovaného zvuku dosáhl. "Chci tam mít explozi, ohňostroj a ohromné zakončení," dodal.

 

Kapela si však kromě nahrávání nového alba udělala čas také na evropské turné, kterým podporuje reedici svého debutového alba. To vyšlo v prosinci a kromě původních songů obsahuje také tři novinky "The Bronze", "These Aren't The Droids You're Looking For" a "Spiders And Vinegaroons".

 

Pro české rockové fanoušky je potěšující zprávou, že v rámci tohoto turné zavítají QOTSA také k nám, konkrétně 29.května do KC Vltavská.

 

Vstupenky budou k zakoupeni od 27.2. v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 710,- Kč + poplatky, na místě pak za 890,- Kč.

 

Více info na:

 

www.qotsa.com

www.myspace.com/queensofthestoneage

www.facebook.com/qotsa

www.vltavska.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek