Punk rock z Ruska Tarakany již brzy na Sedmičce!

|
Punk rock z Ruska Tarakany již brzy na Sedmičce!

Kolik znáte kapel z Ruska? Kolik znáte kapel z Ruska, co hrají punk rock, a mají to sakra zmáklé? A kolik z nich to už dělá dvacet let? TARAKANY! jsou jedna z nejslavnějších ruských kapel v tomhle žánru, a neproslavili se jen tak pro nic za nic. Svoje jasné vzory Social Distortion, The Ramones a Bad Religion nezapřou ani v nejmenším. Spíš mají k tomuhle panteonu nakročeno. Přece jenom, když jel Marky Ramone svoje poslední turné po Evropě, vybral si právě Tarakany jako doprovodnou skupinu. To se taky nestává pro nic za nic. Další bod k dobru je, že TARAKANY se nebojí zpívat ve svojí mateřštině. V záplavě kapel ze západu a jejich klonů se kapely, co nezpívají anglicky, ztrácí a většina pak zní jak podle šablony. TARAKANY tohle naštěstí nehrozí, a hlavně diverzita není sprosté slovo.

Starším pánům z východu předskočí místní dorost – KUNG FU GIRLZ. Lokální hrdinové scény, punkrock a rock´n´roll se spoustou energie a singalongů. Neodolatelná pódiová show je samozřejmost.

http://www.myspace.com/tarakany
http://bandzone.cz/kungfugirlz

TARAKANY! (RU) + KUNG FU GIRLZ (CZ)
16.5.2011 KLUB 007 STRAHOV
Start 20:00, vstup 180,-

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek