Poslepu na cestě jsou bez bubeníka

Poslepu na cestě jsou bez bubeníka

Další kapelou, která hledá bubeníka, jsou děčínští Poslepu na cestě. Pokud máte rádi starý dobrý emocore mixovaný s pořádnou dávkou psycha, neváhejte kapelu kontaktovat na jejím bandzone profilu. Tady je vyjádření samotné kapely:

"Koncem května nás opustí Paiah, kterému se rozjela jeho domovská kapela This Ruin a bude opouštět Děčín, takže pokračování není realizovatelné... Jak to bude dál ještě nevíme. Máme nějaké plány, koho oslovit, ale ještě nic konkrétního... Takže jinými slovy: máte poslední 2 možnosti, jak nás vidět s Pavlem za bubnama, a pokud by se vám chtělo někomu ucházet se o místo bubeníka v Poslepu Na Cestě, dejte vědět ;-)

Za les slepeckých holí Izzyldur"

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek