Saving Joshua se s novou sestavou a debutovým albem v srpnu vrátí do České republiky

|
Saving Joshua se s novou sestavou a debutovým albem v srpnu vrátí do České republiky

Severská formace Saving Joshua před pár dny zaznamenala veliké změny ve své sestavě. Kapelu opustili hned tři členové a tahle švédská post - hardcore kapela, která je mimochodem hodně oblíbená i u nás, tak musela odložit své plánované turné po Skandinávii, na kterém měla pokřtít své první album, které vznikalo několik let.

Ihned však sehnali vhodné nástupce - jsou jimi Andreas Gedda, Robert Stenstrand a Marco Eronen, který je známý hlavně díky svému působení ve švédské hardcore kapele Raised Fist.

Saving Joshua také v posledních dnech konečně obměnili svůj přehrávač na Facebooku, a vy si tak nyní můžete poslechnout již dříve zveřejněný song "Lost In A Flooded Cave", ale i novinku "I Guess That´s Emersons Way". Skladby poslouchejte ZDE.

Kapela se také po pár měsících v létě vrátí do České republiky, aby zahrála na LT Festu, který se bude konat  6. srpna v Litoměřicích. Více se o LT Festu dočtete ZDE.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek