Bubeník Stone Sour prodělal mrtvici

|
Bubeník Stone Sour prodělal mrtvici

Bubeník kapely Stone Sour Roy Mayorga prodělal po koncertě v Des Moines lehčí mozkovou mrtvici. Mohla to být už druhá těžká rána pro frontmana Stone Sour a zároveň Slipknot Coreyho Taylora, před rokem totiž tragicky zahynul basák kapely Slipknot Paul Gray.

Roy by se měl naštěstí úspěšně zotavit a Stone Sour k tomuto incidentu vydala toto prohlášení: "S lítostí oznamujeme, že jsme byli nuceni zrušit naše zbývající koncerty v USA. Náš přítel a bubeník Roy Mayorga prodělal před pár dny po jednom z koncertů v Des Moines slabší mrtvici. Nicméně daří se mu skvěle a věříme, že se brzo uzdraví. Omlouváme se všem fanouškům a těšíme se, až se v nadcházejících měsících vydáme s Royem na další koncerty.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek