Na benefičním koncertě pro Dětský domov v Praze - Krči vystoupí špička české klubové scény, doražte i vy!

|
Na benefičním koncertě pro  Dětský domov v Praze - Krči vystoupí špička české klubové scény, doražte i vy!

Dne 11.6.2011 proběhne v pražském hudebním klubu RockCafé charitativní koncert Zachraňte Krč! Smyslem festivalu je finančně a mediálně podpořit Dětský domov v Praze-Krči (děti do 6ti let), který se v současné době nachází ve velice vážné finanční krizi.

Na této benefiční akci vystoupí pětice výborných kapel, jenž se rozhodli celou akci podpořit BEZ NÁROKU na honorář :

Hentai Corporation
http://bandzone.cz/hentaicorp

The Prostitutes
http://bandzone.cz/theprostitutes

Rattle Bucket
http://bandzone.cz/rattlebucket

Niceland (solo - acoustic)
http://bandzone.cz/niceland

River Jordan
http://bandzone.cz/riverjordan

Během večera uvidíte také Yoyo exhibice od kluků z www.slusny.net .

VSTUP : 150kč ( organizátoři, kapely, i klub se vzdávají nároku na honorář )

Videoupoutávka na koncert:

Smyslem večera je finančně a mediálně podpořit Dětský domov v Krči, který se v současné době nachází ve vážné finanční krizi, která reálně ohrožuje samotnou existenci domova.

V Krči se nachází jeden z nejlepších dětských domovů v ČR pro opuštěné a zanedbávané děti do šesti let, včetně kojenců a nemluvňat. Domov klade důraz na co nejintenzivnějíší citovou péči, kterou se snaží aspoň částečně kompenzovat absenci rodiny, která je v tak choulostivém věku nezbytná. A právě tento aspekt odlišuje Dětský domov v Krči od ostatních zařízení v ČR, které sice dětem poskytují kvalitní materiální zabezpečení, ale citová péče není na takové úrovni.

Bohužel kvůli úsporným vládním opatřením letos Dětský domov dostává stále méně příspěvků od státu a v současné chvíli je situace Dětského domova kritická. Začátkem roku muselo být zavřeno jedno oddělení a hrozí zánik dalších. Situace je o to vážnější, že jedná o JEDINÝ ústav pro opuštěné kojence v Praze.

11.6. se v pražském klubu Rock Café sejde špička české klubové scény, která zahraje pro děti z Krče. Veškerý výtěžek z večera půjde přímo na konto Dětského domova na nákup těch nejdůležitějších věcí, aby se domov nemusel zavřít. Dalším smyslem večera je na problém upozornit a dát najevo, že nám to není lhostejné. Společně se nám může podařit o krizi Dětského domova informovat média i širokou veřejnost a společně
snad Dětský domov pomůžeme odvrátit od zániku.


Festival POMOZTE KRČI navazuje na sérii benefičních koncertů LaFEST, které podporují Dětský domov v Krči již od roku 2008. Na dvaceti koncertech se pro Dětský domov vybralo přes 160 000Kč. 

Více informací o akutálních problémech v Krči.
http://detsky-usmev.cz/kolekce

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek