Friday Night Rocks vol.28

|
Friday Night Rocks vol.28

Po delší odmlce se opět vrací (snad) naše pravidelná páteční pohoda Friday Night Rocks. Jelikož se snad konečně počasí umoudřilo a my si tak můžeme užívat první letošní teplé sluneční paprsky, rozhodl jsem se tento díl FRN věnovat písním, popřípadě videoklipům, které já považuji za "letní". No, však to znáte, každý má své "letní" songy, nebo snad ne? Tak tady jsou ty moje..

Začneme zlehka, album "Nothing Personal" bylo mým soundtrackem léta 2009 a i když už All Time Low tolik neposlouchám, nemohu si je dnes večer odpustit.

Další peckou, kterou si užívám hlavně v létě jsou Set Your Goals, výborný punkrock moderního střihu, myslím, že nemusím nic dodávat, snad jen to, že SYG letos vydají nové album, takže velká natěšenost a očekávání.

Teď zabrousíme trochu jinam, v poslední době je velkým trendem "easycore" a i já jsem tomuto žánru propadl, takže si nyní dáme Francouze Chunk! No, Captain Chunk! a jejich pozitivní energií nabitý hit "In Friends We Trust".

A na vlně moderního pop-punku se vezeme dál, tentokrát jsou na řadě britští Me Vs Hero!

Nemohu vynechat takovou klasiku, jakou pro mě jsou Blink-182 a jejich megahit "First Date". Je jen málo videoklipů, které mě dokáží vždy rozesmát a tenhle mezi ně určitě patří..top!

A na závěr tu pro vás mám píseń, která pro mě symbolizuje léto, slunce a pohodu v současné době možná úplně nejvíce.. "Wasting Time" od Four Year Strong, to je prostě hymna léta!

Tak to je pro dnešní večer vše, doufám, že se vám můj letní výběr líbil a že se trocha té pozitivní energie, která z těchto písní srší na míle daleko, přenesla i na vás, čtenáře našeho magazínu.

Tak zase příští pátek u Friday Night Rocks!

 

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek