Lanugo pokřtí v Akropoli nový singl a video

Lanugo pokřtí v Akropoli nový singl a video

Nadžánrové hudební uskupení Lanugo intenzívně pracuje na novému materiálu. Po vydání kritiky oceňovaného debutového alba před dvěma roky se kapela kolem zpěvačky Markéty Foukalové rozhodla vydat na podzim nové album. Předzvěstí a speciální ochutnávkou albové novinky bude nový singl „Tak i já“, který Lanugo pokřtí 10. června na koncertě v pražském Paláci Akropolis. Spolu se singlem Lanugo pokřtí a odpremiéruje i nový videoklip, jehož autorkou je Agáta Mayerová. Zpěvačka Markéta Foukalová se také poprvé představí v novém a originálním koncertním kostýmu – v papírových šatech z dílny scénografky a návrhářky Zory Velkové.

www.lanugo.cz

www.myspace.com/lanugospace

www.myspace.com/marketafoukalova

Koncert Lanugo 10. 6. 2011

Palác Akropolis, Praha

Začátek koncertu: 19.30 h

Vstupné: 160 Kč předprodej, 190 Kč na místě

http://www.palacakropolis.cz/program/2011-06-10

O skupině LANUGO

Hudební seskupení hrající moderní pop, jazz a soul s jemnými doteky elektroniky v sobě spojuje hned několik silných momentů a trumfů. Dynamický vokál Markéty Foukalové doprovázejí klavírista Viliam Béreš, kontrabasista Rastislav Uhrík, bubeník Martin Kopřiva a také kytara Mirka Šmilauera spolu s trumpetistou Miroslavem Hloucalem, který navíc ovládá sampler. Převážně autorská tvorba vyniká neotřelými aranžemi a barevností hudebního vyjádření. Koncerty skupiny Lanugo jsou výjimečné svou intimní náladou.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek