Oceán pokřtí nové CD v Českých Budějovicích

Oceán pokřtí nové CD v Českých Budějovicích

26. 5. 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE – KD Metropol

Cartonnage

Oceán + hosté (Bohouš Josef, Jan Dvořák)

Depeche Mode/Oceán afterparty v klubu mc Fabrika

 

Úspěšné česko-slovenské turné obnovené legendy Oceán se chýlí ke svému konci a bude završeno 26. května v KD Metropol v Českých Budějovicích, odkud pochází celá skupina, včetně nové zpěvačky Jitky Charvátové. Oceán představí stejný repertoár jako na předešlých koncertech turné, tedy téměř dvacet známých skladeb skupiny, přesto si pro České Budějovice připravil speciální bonus, a to křest zbrusu nového live CD „Oceán – Roxy“ (vydává EMI), na kterém posluchači naleznou záznam prvního koncertu letošního turné i zcela nový singl Oceánu Odlesk Tvůj, který už od poloviny dubna rotuje na síti rádií Kiss. Některé písně Oceánu budou mít návštěvníci možnost slyšet také v podání hostů, Jana Dvořáka a Bohouše Josefa.

Koncert bude zahájen v 19:00 vystoupením pražského elektropopového dua Cartonnage. Po vystoupení Oceánu bude následovat Depeche Mode/Oceán afterparty v klubu mc Fabrika Jana Vozáryho.

 

Poslechněte se nový singl Odlesk Tvůj online: http://www.emimusic.cz/cz/ukazky.php

Oceán – AHA; live záznam z 27. 4. 2011 (Praha – Roxy):

http://www.youtube.com/user/janqajka#p/u/16/yueM3HXPFn4

 

Veškeré novinky najdete na oficiálním webu skupiny Oceán: http://www.newocean.cz/

nebo na profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/skupinaocean

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek