PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

|
PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

                                 

Tisková zpráva

PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

V rámci  projektu Helpband, který nabízí kompletní servis českým kapelám a interpretům,  bychom vám rádi připomněli aktuální desku tria z Hranic, kapely  PSYCHO RÁDIO “ Metal City „, která sklízí ovoce na vlnách rockových rádií!

Ve studiu Hacienda vznikal v letech 2008 – 2010 materiál na novou desku, kterou kapela pokřtila v listopadu 2010 pod názvem Metal CITY. Nejen producentem, ale i kmotrem desky se stal všem známý Miloš DODO Doležal

Album Metal City obsahuje jedenáct původních česky zpívaných písní. Všechny skladby jsou výsledkem produkce tříčlenného tria z Hranic, které hudbu skládá spontánně a přirozeně a bez klišovitého napodobování současných trendů. Hlavní důraz je kladen na preciznost projevu a přenesení osobních pocitů na melodie a harmonie, podpořené rytmikou a dynamikou. Tyto aspekty tvoří základ desky Metal City, která je barevnou škálou hudebních žánrů, jejichž spojení je pro PSYCHO RADIO tak typické.. Album jen kompozicí rockových a hard - rockových riffů, které se místy snoubí s metalovou energii a countryovým nadhledem. Celou desku pak uzavírá jazzově laděná píseň Eiwa. CD nosič dále obsahuje videoklip k titulní písni alba – METAL CITY, a kompletní texty všech pisní. Hosty na desce jsou Pavel Slechan (bicí – Lady Špína) a Martin „Buchta“ (vokál Obchodníci s deštěm).

Metal City je tedy celistvá nahrávka, která vystihuje jedno období kapely PSYCHO RADIO. Deska je důkazem snahy, píle, odhodlání a lásky k hudbě.

Kapelu můžete v nejbližší době vidět na festivalu mladých a talentovaných kapel v Miřeticích u Vlašimi 2.7., nebo dokonce mezi „ hvězdami „ na festivalu Natruc Kolín!

 

 

 

Helpband :

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem  a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.

 

 

 

Kontakt:

Martina Jablanovská – vedoucí projektu HelpBand

e-mail:

tel.: 731503408

web: www.helpband.cz

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek