Přijďte na premiéru nového klipu LUNO

Přijďte na premiéru nového klipu LUNO

Premiéra  zbrusu nového videoklipu "Chanteys"  kapely LUNO od  osobité fotografky Bet Orten se uskuteční  už tento čtvrtek v klubovně  DRUHÉHO PATRA.  Emotivní večer zahájí performance od KING A KAARL, poté LUNO odehrají speciální akustický koncert, závěr večírku  pak bude patřit Dj Lazy Eye a  jejímu dark disco setu.

Dress code: mokré vlasy a modré šaty….

Potopte se s námi!

 

9.6.2011,  DRUHÉ PATRO, start od 19:30 hod.

Vstup je pro všechny... ZDARMA!!!!

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek