Nové album Plexis je venku!

|
Nové album Plexis je venku!

Plexis je od roku 1984 jednou ze základních kapel českého punku. Nyní po 11. letech vydává šestou řadovou desku která si nese titul Vohul To!

Petr Sid Hošek, Dušan Lébl a Martin Švarc naservírovali fanouškům 13 nových nadupaných songů. Sama kapela tvrdí že jde o nejrychlejší a nejtvrdší a zároveň nejmelodičtější album v historii. Vohul To! má své vlajkové lodi v podobě singlů: Síla v srdci, Spiklenci a zatím poslední Sobec. Singly jste mohli streamovat na ofiko profilech na bandzone a youtube již od začátku května.

Deska bude prozatím distibuována v klasické podobě CD nosiče ale dočká se také své vinylové podoby pro skalní fanoušky a sběratele. Dále se také můžete těšit na očekávaný dokument o Petru Hoškovi, Antihero.

bandzone.cz

zdroj: bandzone.cz/plexis

Kompletní setlist:

Slepý náboje, Mezi cvoky, Síla v srdci, Černý vrány, Sobec, Betelgeuce, Kyselina, Spiklenci, Krize, Manipulace, Blues starýho strejdy, Zas najednou, Zkažený zuby.

Stopage: 39 min.

Papagájův Hlasatel Records / buy: www.phr.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DANZIG POPRVÉ NA BA! SEPULTURA, GOBLIN NEBO AURA NOIR V SESTAVĚ

21. Březen 2018 10:31 |
Glenn Danzig letos oslaví 30 let od založení svého solo projektu po svém působení v ikonách horror punku MISFITS a v gothic hard rockové kapele SAMHAIN a tato oslava bude mít podobu několika speciálních show z nichž jedna bude debutový koncert DANZIG na Brutal Assaultu!
... Zobrazit celý článek

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek