Rammstein chystají nový klip k best-of albu

|
Rammstein chystají nový klip k best-of albu

Němečtí showmani Rammstein připravují zbrusu nový videoklip k jejich první výběrové desce, která se dle nepotvrzených zpráv má jmenovat German Liedgut, tedy Německé Písně. Ať je to tak, či onak, určitě se máme na co těšit, jelikož klipy od Rammstein jsou všechno, jen ne nudné.

Rovněž spolupráce s osvědčeným režisérem Jonasem Åkerlundem je příslibem kvalitní (a bezpochyby kontroverzní) podívané. Vždyť má na svědomí takové kousky jako "Mann Gegen Mann", "Pussy" a "Ich Tu Dir Weh". Klip se natáčel na Sycamore State Beach, kde se velmi často natáčejí scény z romantických filmů.

V tomto roce se také můžeme těšit na další koncertní DVD.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek