Kissing The Gravestone lákají na nové EP

|
Kissing The Gravestone lákají na nové EP

Není to až tak dávno, co Kissing the Gravestone vylezli poprvé na koncertní pódia a hle, už nám servírují druhou kolekci jejich příjemných táborákových hitů. Debutový počin – EP „Diary from the Other Side“ bylo jasnou předzvěstí toho, že KTG nehodlají zabřednout do české agro metalové brázdy… taky ne nadarmo bylo na serveru iPunk.cz zvoleno deskou roku.

Tohle už je ale minulost, teď je tu červen léta páně 2011 a Kissing The Gravestone přicházejí s dalším EP, které ponese název „Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back“, jehož teaser si můžete poslechnout na www.vimeo.com/24680163 (jeho delší verzi najdete na bandzone profilu kapely) a rovnou si udělat v kalendáři křížek u 26. června, protože se na serveru coreMusic.cz objeví týdenní streaming celého alba. A je se opravdu na co těšit! Kapela totiž mj. přibrala do svých řad nového baskytaristu Brůčase (ex-Attic Vanity) a nově také kytaristu Jiřího Dostála (Wave Goodbye, ex-The Megan Shore).

„Již nyní je jasné, že se tato změna výrazně odrazí na další tvorbě a běhu kapely, ať už z hlediska tvorby, tak i z pohledu fungování samotné kapely,“ komentuje změny v kapele zpěvák Noise a dodává: „EP se částečně odprošťuje od stylu metalcore spíše k post-hardcore, s přesahem do dalších stylů. Pro nás je tato nahrávka mnohem osobnější, intimnější, pestřejší a jakýmsi milníkem ve vývoji kapely, naznačující náš budoucí vývoj.“

„Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back“ bylo stejně jako předešlý počin natáčeno ve Studiu Šopa pod dohledem Stani Valáška. Kapela připravuje také videoklip k zatím blíže nespecifikované skladbě a v neposlední řadě také novou dávku slušivého merchanidse.

Takže čekujte teaser a 26. června nezapomeňte sledovat coreMusic.cz!

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek