Friday Night Rocks vol. 31

Friday Night Rocks vol. 31

Přijde mi, že se lidi hodně zajímají o to, co si o nich pomyslí ostatní. Možná není divu, když hlavní zábavou dnešní máleže je mimo diskutování o novém tričku v Ňů Jorkru také "pomlouvání". A on taky né každý je schopen snášet klepy mířené jeho směrem. Z čehož logicky vyplývá, že se dnešní omladina bojí všeho nemoderního. Přetvářka, jakoby lidi měli strach, že by se jim mohlo líbit něco, co zrovna není v módě a mohli by se tak stát terčem posměchu. No a proto zkrátka táhnou všichni za jeden provaz a berou jen to, co je moderní.

Předpokládám tedy, že mnohým nebude můj dnešní výběr do Friday Night Rocks zrovna po chuti, ale já se zkrátka nestydím za svou lásku k starému dobrému big bítu ;-)

 

Jako první si dáme The Who a jejich song "Me generation", jak příhodný to název.

 

Pravda, glam mi není zrovna po chuti, ale tak na druhou stranu zábava musí být a myslím, že The Sweet se svou "Ballroom Blitz" tu nemůžou chybět;-)

 

Když jsme u toho bítu, tak by byla chyba zapomenout a nezmínit se o Rolling Stones, jejichž píseň "Satisfaction" zná každý, kdo se jen krapet zajímá o muziku.

 

Co třeba taková legenda jako jsou Led Zeppelin? Snad se nemýlím, když věřím, že úvod "The Immigrant Song" nebude nikomu připadat tak úplně cizí.

 

A nakonec si dáme kapelu s tím chlápkem, co ho znám už z dětství - Black Sabbath s Ozzym a jejich "N.I.B."

 

A teď ať si někdo zkusí tvrdit, že tahle videa nemají mnohem opravdovější atmosféru než výplody dnešních mainstreamovým hvězd!

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek