Legendární punkáči The Adicts se chystají do Brna

|
Legendární punkáči The Adicts se chystají do Brna

V sobotu 13.8. 2011 proběhne v Brně zřejmě jedna z největších punkových událostí tohoto roku. Horké letní dny rozčísne přední britská punková legenda THE ADICTS, která svoji bohatou kariéru začala v roce 1979 singlem "Lunch of the Adicts" a posléze legendární deskou "Songs of Praise". Do dneška vydali v původní sestavě 12 alb!
Je jisté, že se můžete těšit na skvělou pódiovou show plnou balónů, převleků a konfet jak je u ADICTS koncertů dobrým zvykem.

Na exkluzivní koncert přijedou berlínští punk-rockers RADIO DEAD ONES, kteří před nedávnem vydali novou desku "AAA", kterou budou určitě na koncertě hrát.

Celý koncert otevře lokální, dobře známá ostravská parta DEGRADACE, která v Brně zahraje v nové sestavě.

Lístky v předprodeji seženete v brněnském VOLTAGE SHOPu nebo síti TICKETSTREAM za 350,- na místě za 390,-

the adicts v brne

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek