Nový webový magazín o tetování je na světě!

Nový webový magazín o tetování je na světě!

Vážení čtenáři a příznivci obrázků na lidské kůži,

tetování se nekompromisně dere na výsluní a postupně se vymanilo z pout subkultur a stalo se celokulturním fenoménem. Setkáváme se denně s tetováním, tetovanými či tatéry, nebo alespoň slýcháme toto kouzelné slovo, které znají už i malé děti.

Kolik z nás ale ovšem ví a uvědomuje si, jaké množství práce za zhotovením tetování stojí, jak se co dělá, co symbolizují dané motivy, odkud se berou symboly, jaká je historie tohoto umění? Kolik z nás se někdy potřebovalo či chtělo něco dozvědět o péči, o barvách, strojcích, ale i o zajímavostech a kuriozitách? Tyto otázky a mnohem více vám nyní zodpoví nový web, kompletně se věnující tetování ve všech směrech jeho problematiky.

Pro všechny milovníky tetování, ale i ty, kteří chtějí objevovat nové obzory či se kulturně vzdělávat, je spuštěn nový internetový portál www.tetovani66.cz, který se pokusí obsáhnout vše, co vás zajímá.

Najdete zde rozhovory s předními i méně známými tatéry, dozvíte se o tom, jak se tetování dělá, čekají na vás zajímavé informace ze všech koutů světa, které se tetování týkají. Dále zde najdete kompletně obsáhlou problematiku historie tetování v různých kulturách, výklad motivů a symboliky, rozhovory se celebritami či rekordmany, kteří v oboru tetování vynikají nad ostatními. Kromě nepřeberného množství článků na vás čeká obsáhlá galerie s více než pěti tisíci fotografiemi tetování, pohledy do zákulisí fenoménu tetování a pod pokličku mistrů tatérů.

Pro registrované uživatele web nabízí celou řadu výhod, od diskuzí po možnost sdílení profilů, přes soutěže, kde budete moci každý měsíc vyhrát tetování od jednoho z registrovaných studií.

Vše, co jste kdy chtěli o tetování vědět, přináší www.tetování66.cz

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek