Metallica 30 let na scéně!

|
Metallica 30 let na scéně!

Není fanouška heavy metalu, který by nezaregistroval, že letos je tomu 30 let od vzniku legendární Metalliky. V hudebním průmyslu jsou tři desítky už opravdu něco, obzvláště pak pro skupinu takového formátu, jejíž pouť nebyla nikdy příliš snadná, ale přesto se udržela a stále nám má co nabídnout. Je tedy důvod k oslavě! Metallica ohlásila sérii speciálních výročních koncertů, které budou přístupné jen pro členy oficiálního fanklubu. Tyto show se budou konat v prosinci 2011 a to konkrétně 5., 7., 9. a 10. v Bay Area v San Francisku. Skupina slibuje speciální hosty, neobvyklý repertoár a spoustu zábavy, jak taky jinak:-) Navíc se vrátila k cenám lístků z 80. let, takže jeden lístek bude stát pouhých $6.00, což je v přepočtu zhruba 100 Kč. Mimo jednotlivé vstupenky budou k dostání také sady lupenů na všechny 4 show. Američtí fandové se tedy mají na co těšit a my můžeme doufat, že kapela vydá nějaký ten záznam...

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek