Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydávali kolekci remixů a v Praze zahájí jeho evropskou část

Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydávali kolekci remixů a v Praze zahájí jeho evropskou část

Tisková zpráva D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar

Americká kapela Blonde Redhead u příležitosti svého právě probíhajícího turné vydala kolekci remixů skladeb ze svého aktuálního alba Penny Sparkle. Remixy vznikaly během devíti měsíců, které následovaly  po vydání alba v  září minulého roku. Všech šest remixů vzniklo rukou významných hudebníků a umělců. Mezi nimi jsou  s Bon Iver spříznění Gayngs se svou verzí skladby  'Here Sometimes', Becoming Real s jejich novátorským  přístupem  a  minimalistický puls německého Pantha du Prince  - tři různé přístupy k jedné  a téže skladbě. Salem přicházejí s euforickým zatemněním  'Penny Sparkle', zatímco Games ukazují svou lásku k nafouknutému osmdesátkovému  R&B ve skladbě  'My Plants Are Dead'.

Blonde Redhead těmito nahrávkami znovu dokazují svůj geniální talent natahovat svůj sound novými a nezvyklými směry a odhalovat své široké zvukové  a stylové  spektrum nové nekomerční hudby.

Skladby:
1. 'Here Sometimes (Gayngs remix)'
2. 'Here Sometimes (Pantha du Prince remix)'
3. 'Penny Sparkle (Salem remix)'
4. 'Here Sometimes (Becoming Real remix)'
5. 'My Plants Are Dead (Games remix)'
6. 'Love or Prison (Kastellet remix)'

Evropské turné Blond Redhead navazuje na úspěšné severoamerické turné a začíná koncertem v Praze. Koncert se uskuteční 8.srpna v Lucerna Music Baru. Otevřeno bude od 20:00.

Vstupenky jsou ke koupi za 450,- Kč + poplatky. V Ticketpro, Ticketstream a Ticketportalu. A na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 550,- Kč.

Více info na:

www.blonde-redhead.com
www.myspace.com/tributeblo​nderedhead
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek