Na festivalu Made in Hate vystoupí největší hvězdy českého hardcoru!

Na festivalu Made in Hate vystoupí největší hvězdy českého hardcoru!

V sobotu 20. 8. proběhne v krásném prostředí vrchu Křemešník v okrese Pelhřimov druhý ročník hardcore festivalu Made in Hate. Po loňském ročníku, který navštívilo na 400 hudebních fanoušků z celé České republiky, chystá vedení hotelu Křemešník společně se členy kapely Pork Soda akci ještě velkolepější.

Začátek festivalu je stanoven na 15:00 a těšit se můžeme na hardcorovou stálici Pelhřimovska, kapelu Pork Soda, která je na scéně už více než 15 let. Dalším tahákem jsou pelhřimováci The Revolt a jejich strhující crossover, který nenechá nikoho sedět. Zpestřením festivalu bude metalcorová kapela Who Killed Marylin? z Českého Krumlova. Headlinery Made in Hate vol.2 je brněnské crossoverové trio Rattle Bucket a nářez z Jablonné nad Orlicí, fanouškům tvrdé hudby dobře známí Shatter. Z regionálních kapel zahrají Olltega – metalcore z Vodňan a pelhřimovský trash-metal Antheom.

Potvrďte svoji účast na Facebooku! - http://www.facebook.com/event.php?eid=226947384013912

Promo video: http://www.youtube.com/watch?v=uptG9aOetd4

Více informací najdete na:

http://bandzone.cz/porksoda

http://bandzone.cz/therevolt

http://www.hotelkremesnik.cz/

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek