Západ se chystá dobýt zbytek republiky

|
Západ se chystá dobýt zbytek republiky

Již toto jaro by měla světlo hudebního světa spatřit nová debutová deska kapely Friday. Co od kapely, která za tři roky existence stihla vyhrát Karlovarskou rockovou mapu a odehrát na osmdesát koncertů po celé republice vlastně čekat?

Samotné nahrávání dvanácti písní sokolovsko-ašské skupiny se připravuje již měsíc v novém ašském studiu MVTV. „Know-how, vybavení, zázemí a podpora ze strany studia je až nadstandardně příznivá,“ pochválil úsilí celého týmu zpěvák a baskytarista kapely Filip Koryta. Směsice alternativního rocku, popu a punku se tak po precizních úpravách dostane mezi posluchače spolu s lásky časem v květnu.

Vydání zatím bezejmenné desky si kapela zajistí sama, přičemž několik stovek CD’s bude k prodeji nejen na koncertech, ale i na bandzone profilu kapely. Přestože spolkne většinu nynějšího volného času samotná produkce desky, Friday nezahálí s koncerty. Nejblíže naplánované akce se dotknou Sedlčan, Prahy, Plzně, Chebu a zapomenout by se nemělo ani na některé letní festivaly.

České texty, bicí rozrážející dvěře, kytary táhnoucí se až ke stropu. To vše čekejte po několika demonahrávkách na prvním albu kapely Friday, která již pro všechny fanoušky připravuje i oficiální videoklip. Novinky sledujte na www.bandzone.cz/ friday.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek