Západ se chystá dobýt zbytek republiky

|
Západ se chystá dobýt zbytek republiky

Již toto jaro by měla světlo hudebního světa spatřit nová debutová deska kapely Friday. Co od kapely, která za tři roky existence stihla vyhrát Karlovarskou rockovou mapu a odehrát na osmdesát koncertů po celé republice vlastně čekat?

Samotné nahrávání dvanácti písní sokolovsko-ašské skupiny se připravuje již měsíc v novém ašském studiu MVTV. „Know-how, vybavení, zázemí a podpora ze strany studia je až nadstandardně příznivá,“ pochválil úsilí celého týmu zpěvák a baskytarista kapely Filip Koryta. Směsice alternativního rocku, popu a punku se tak po precizních úpravách dostane mezi posluchače spolu s lásky časem v květnu.

Vydání zatím bezejmenné desky si kapela zajistí sama, přičemž několik stovek CD’s bude k prodeji nejen na koncertech, ale i na bandzone profilu kapely. Přestože spolkne většinu nynějšího volného času samotná produkce desky, Friday nezahálí s koncerty. Nejblíže naplánované akce se dotknou Sedlčan, Prahy, Plzně, Chebu a zapomenout by se nemělo ani na některé letní festivaly.

České texty, bicí rozrážející dvěře, kytary táhnoucí se až ke stropu. To vše čekejte po několika demonahrávkách na prvním albu kapely Friday, která již pro všechny fanoušky připravuje i oficiální videoklip. Novinky sledujte na www.bandzone.cz/ friday.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek