Jitka Charvátová točí nový klip

Jitka Charvátová točí nový klip

Jitka Charvátová, zpěvačka kapely Oceán a leader svého autorského projektu JI a Motherducks se rozhodla natočit už třetí videoklip ke své debutové autorské desce Feed My Lion (2009). Po singlech Real Life a Smile padla volba na Deep Connection.

Zmíněný videoklip JI připravuje Martin Hudák (videoklip ke skladbě od Richarda Millera), který si skladbu Deep Connection koncem loňského roku vybral pro svůj film ze série Slovenské televize, který nese název Nesmrtelní. Skladbu také sám pro účely klipu znovu přearanžoval.

Na videoklip, ve kterém uvidíme Jitku s obřím červeným motýlem na hlavě, se můžeme podle prvních zpráv těšit již koncem března. První fotky byly zveřejněny na oficálním profilu JI na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/JI/67081676241?v=info

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek