Jitka Charvátová točí nový klip

Jitka Charvátová točí nový klip

Jitka Charvátová, zpěvačka kapely Oceán a leader svého autorského projektu JI a Motherducks se rozhodla natočit už třetí videoklip ke své debutové autorské desce Feed My Lion (2009). Po singlech Real Life a Smile padla volba na Deep Connection.

Zmíněný videoklip JI připravuje Martin Hudák (videoklip ke skladbě od Richarda Millera), který si skladbu Deep Connection koncem loňského roku vybral pro svůj film ze série Slovenské televize, který nese název Nesmrtelní. Skladbu také sám pro účely klipu znovu přearanžoval.

Na videoklip, ve kterém uvidíme Jitku s obřím červeným motýlem na hlavě, se můžeme podle prvních zpráv těšit již koncem března. První fotky byly zveřejněny na oficálním profilu JI na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/JI/67081676241?v=info

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek